Arhiva vesti

Predsedništvo Zajednice instituta je na svojoj poslednjoj sednici održanoj 09. 06. 2010. godine, donelo je odluku da, zbog brojnih nejasnoća i velikog broja pitanja u vezi prijave i popunjavanja formulara za konkurs, formira jedno telo. Ovo telo će imati po jednu osobu zaduženu za svaku oblast nauke i njima će zainteresovani instituti slati pitanja i predloge, koja će se zatim nakon prikupljanja i sortiranja objavljivati na web sajtu Zajednice instituta Srbije. Pitanja će se nakon prikupljanja u ime Zajednice upućivati Ministarstvu nauke, a zatim će odgovori koji budu stigli od Ministarstava takode biti objavljeni na sajtu Zajednice. Vaša lepo formulisana pitanja i predloge možete slati sledećim osobama:

1. dr Branki Vasiljević, za oblast prirodno-matematičkih nauka,
  2. dr Draganu Radojeviću, za oblast tehničko-tehnoloških nauka,
  3. dr Dragani Miladinović, za oblast biotehničkih nauka,
  4. dr Gordani Jovčić, za oblast medicinskih nauka,
  5. dr Vesni Matović, za oblast humanističkih nauka.
  6. dr Slobodanu Prvanoviću, generalnom sekretaru Zajednice, za oblast društvenih nauka.